top of page
HR_logo_www.png
HR.png

Harmonia rozwoju

WSPARCIE ORGANIZACYJNE

Przeszłości nie zmienisz,

ale na przyszłość masz ogromny wpływ.

Skoro czytasz te słowa, to najprawdopodobniej jesteś osobą, dla której ludzie stanowią bezcenny zasób organizacji. Prawdopodobnie doświadczasz sytuacji, w których wszechobecna zmiana powoduje, że zadbanie o odpowiednie zarządzanie kapitałem ludzkim staje się jeszcze ważniejsze. Wiesz, że to ludzie wypracowują wyniki, nowe technologie i sukces firmy.

I tu pojawia się pytanie: Jak powinna wyglądać efektywna strategia HR, jej poszczególne składowe – od zarządzania zespołem po rozwiązania systemowe?

Czy możemy mówić o uniwersalnym podejściu, kiedy wszystko zmienia się w bardzo szybkim i nieuregulowanym tempie, w sposób utrudniający określenie trendów? Jak czerpać z doświadczenia, kiedy przeszłość nie zawsze jest dobrym predyktorem przyszłośći, a nadchodzące wydarzenia trudno przewidzieć? W jaki sposób znaleźć konkretne przyczyny problemów, skoro ma na nie wpływ tak wiele złożonych czynników? Wszystko to prowadzi do niejednoznaczności, sytuacji w której występuje mnogość znaczeń, w której pojawia się niejasność i trudność w określaniu przyczyn i skutków bieżących wydarzeń w organizacji.

Jeśli uważasz, że któryś z tych problemów masz do rozwiązania – skontaktuj się - wspólnie zamienimy go na cel do osiągnięcia!

Moje podejście do HR oparte jest na dążeniu do harmonijnego połączenia strategii firmy ze strategią personalną w taki sposób, aby stała się ona „mission possible”.

 

Sukces nie jest przedsięwzięciem jednostki - trzeba go dzielić z innymi. Współpracujący w zespole ludzie mogą osiągnąć znacznie więcej. Historia uczy, że współpraca przy odpowiednich zachowaniach lidera i członków zespołu uwalnia niewiarygodną moc intelektualną i emocjonalną. Dlatego Harmonia Rozwoju - dostarczając rozwiązań biznesowych z obszaru HR, szkoleń i sesji coachingowych - stawia na rozwój kompetencji oraz wzrost skuteczności biznesowej organizacji poprzez łącznie wiedzy, doświadczenia oraz inteligencji emocjonalnej, społecznej i praktycznej osób tworzących firmę.

OBSZARY WSPÓŁPRACY BIZNESOWEJ

In%252520a%252520Meeting%252520%252520%2
Dla Biznesu

Wspracie organizacyjne

Skupiam się szukaniu i rozwijaniu obiecujących, nowych idei służących zwiększaniu efektywności - zarówno na poziomie jednostki, jak i organizacji.

W pierwszym kroku jednak potrzebna jest wielopoziomowa diagnoza organizacji pozwalająca na dopasowanie działań do jej bieżącej sytuacji oraz celów, które sobie stawia.

Business%20Meeting_edited.jpg
Dla Biznesu

Business coaching

Najważniejsza jest praca z człowiekiem. Bowiem każdy, kto chce dzisiaj osiągnąć sukces musi umieć budować relacje w zespole i z zespołem, gdyż zespoły złożone z kompetentnych i zaangażowanych pracowników oraz mających charyzmę menedżerów zawsze potrafią znaleźć lepsze rozwiązania.

1O7A3899.aj.jpg
Magdalena_gieras_HR.jpg

Masz pytania?

Umów się na bezpłatną konsultację!

 

Zadzwoń: +48 604 137 086 

bottom of page